slide1 slide2 slide3 slide6 slide7 slide8 slide9

Wszystkich odwiedzających Murzasichle aby zaznali góralskiej gościnności. Mając już wieloletnie doświadczenie staramy się zaspokajać potrzeby naszych gości, proponując ukochane przez wszystkich dania kuchni polskiej i góralskiej a ponad to coś dla tych którzy lubią poznawać nowe smaki -  nasze specjalności „Janickową baraninę” i „Skupniową polędwiczkę”. W swojej ofercie mamy dania dla dzieci oraz pizzę. Proponujemy również zestawy dla 2-4 osób „Koryto hrubego gazdy”, „Michę Skupniowy Upłaz” oraz „Chłopską juzynę”, w których to można popróbować różnych mięs i kiełbasek w towarzystwie opiekanych ziemniaków i surówek.

Oprócz kulinarnych doznań pragniemy dostarczyć naszym gościom także pozytywnych doświadczeń estetycznych w naszej restauracji. Na wystrój wnętrza przeznaczyliśmy wiele rodzinnych pamiątek, sprzętów gospodarskich i pasterskich naszych dziadków i ojców  a ściany zdobią prace podhalańskich twórców ludowych.

Do dyspozycji gości są sale na trzech poziomach. A w stylowej piwnicy znajduje się sala bilardowa, gdzie z powodzeniem można się zrelaksować po smacznym posiłku.

W czasie ferii zimowych i letnich wakacji zapraszamy na wieczory z kapelą góralską.

Imprezy okolicznościowe

Dokładamy wszelkich starań aby każde przyjęcie, zorganizowane w naszej restauracji w pełni zadowoliło naszych gości.


SKUPNIOWY UPŁAZ to idealne miejsce na chrzciny, komunie, wesela, urodziny i inne imprezy.

Galeria

Mapa dojazdu

Kontakt z nami

KARCZMA SKUPNIOWY UPŁAZ

Telefon:+48 182084070

Tel.kom.:+48 608178164
Email: skupniowy@op.pl
Strona: www.skupniowy.pl

ul. Sądelska 118B
34-531 Murzasichle